درباره نماتیک

آژانس دیجیتال مارکتینگ نماتیک از سال 1401 فعالیت خودش را شروع کرده است ، بیش از 1 سال می‌گذرد. در طول این مدت مدام در حال پیشرفت بودیم و این پیشرفت مدیون شما هستیم. کیفیت و تخصصی شدن در تولید محتوا در این دو سال افزایش پیدا کرده ولی همچنان قیمت ها ثابت بوده تا اکنون بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ تولید موشن گرافیک در ایران شده ایم ، پشتیبانی دقیق و اصولی متناسب با نیاز شما بوده است ، ما دوست داریم که به کسب و کارهای دیگر در مسیر رشد خود کمک کنیم و از هیچ کاری برای رسیدن به این هدف فروگذار نخواهیم بود.

سوالات متداول

کارگردانی
کارگردانی
برای شروع ساخت فیلم تبلیغاتی چه باید کرد؟

برای اینکه ویدیو تبلیغاتی خودتون رو بسازید، در وهله اول اگر دانش کافی در رابطه با معقوله ویدیو مارکتینگ ندارید، پیشنهاد می‌کنیم در مورد ویدئو مارکتینگ، اهمیت و انواع ویدیوها مطالعه کنید و چند نمونه از ویدیوهای تبلیغاتی را مورد بررسی قرار بدهید. ما در نماتیک مطالب مفید و نمونه فیلم‌های تبلیغاتی متفاوتی رو براتون آماده کردیم که در هر یک از صفحات به توضیح کامل و راهنمایی کاربردی پرداخته‌ایم.
پس از مطالعه مطالب مفید و راهنمای ساخت فیلم تبلیغاتی، به جدول تعرفه تولید و ساخت پروژه‌های تصویری کاتشو در صفحه خدمات مورد نظر خود مراجعه کنید. از طریق کلاس‌های مشخص شده و تعرفه‌های موجود می‌توانید محدوده پروژه و هزینه ساخت ویدیو تبلیغاتی خودتون را تخمین بزنید و با انتخاب کلاس مورد نظر خود سفارشتان را ثبت کنید. در ادامه طی جلسات حضوری و غیرحضوری و توافقات انجام شده، مرحله تولید پروژه را استارت می‌زنیم.

 

ساخت یک ویدئو تبلیغاتی چقدر زمان‌بر است؟

زمان تولید و ساخت یک ویدیو تبلیغاتی بسته به وسعت و نوع آن می‌تواند متفاوت است.

برای مثال اگر قصد ساخت و تولید یک فیلم تبلیغاتی عظیم و متفاوت را دارید، مسلما زمان زیادتری را باید نسبت به تولید ویدیوهای تبلیغاتی کوچک‌تر برای ضبط، طراحی و تدوین آن صرف کرد. به طور کلی این بازه زمانی برای ساخت بروژه‌های بزرگ و کوچک بین 1 الی 4 هفته تعریف می‌شود.
برای مشخص شدن مدت زمان لازم برای ساخت پروژه مدنظرتان، از دو روش زیر اقدام کنید:

1. پر کردن فرم ثبت سفارش
2. تماس با تلفن 982166293109+

آیا ویدیوهای تبلیغاتی امکان پخش در تبلیغات تلویزیون را دارند؟

اغلب فیلم‌ها و ویدیوهای تبلیغاتی تولید شده در استودیو فیلمسازی متناسب با استانداردهای پخش صداوسیمای جمهوری‌اسلامی ساخته می‌شوند. از این رو شما با خیال راحت می‌توانید از ویدیوهای تبلیغاتی خود در رسانه ملی به عنوان آگهی بازرگانی استفاده کنید.

تجهیزات مورد نیاز برای ساخت فیلم‌های تبلیغاتی شامل چه مواردی می‌باشد؟

در ساخت فیلم‌های تبلیغاتی میدانی نظیر ساخت فیلم‌های صنعتی، مستند و تیزرها، بسته به ابعاد پروژه با استفاده از تخصص‌ها و تجهیزات متنوع تصویربرداری و سینمایی، مرحله تولید را جلو می‌بریم. علاوه بر دسترسی به تجهیزات سخت‌افزاری و میدانی حرفه‌ای، تیم طراحی و تدوین استودیو با استفاده از نرم‌افزارهای حرفه‌ای به روز سینما و انیمیشن‌سازی، به طراحی، ساخت و تدوین پروژه‌ها می‌پردازند.

آیا ساخت فیلم تبلیغاتی با هزینه کمتر امکان پذیر است؟

ما در نماتیک تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا با پایین‌ترین هزینه‌های ممکن، با کیفیت‌ترین خروجی‌ها را به دست شما برسانیم. چرا که معتقدیم کیفیت و زیبایی حق همه است. وجه تمایز اصلی استودیو نماتیک با سایر رقبا نیز در همین امر خلاصه می‌شود. ما در نماتیک معتقدیم که مشتری، مشتری را می‌آورد پس اولین دستمزد ما اعتماد و رضایت شماست.

آیا امکان بازبینی و نگارش مجدد ویدیوها وجود دارد؟

بارها به این مساله اشاره کرده‌ایم که هدف اصلی ما در نماتیک رضایتمندی مشتری است. از این رو بر خلاف قاعده موجود در بین همکاران، امکان ویرایش و بازبینی پروژه‌ها را برایتان فراهم کرده‌ایم تا خشنودی و رضایت شما را به همراه داشته باشیم.